Home / Madridské Derby, Real Madrid Otočil Atlético Madrid 5:3

Madridské Derby, Real Madrid Otočil Atlético Madrid 5:3

V semifinále španělského Superpoháru přitáhla pozornost lidí derby bitva. Real Madrid a Atlético Madrid předvedly gólovou bitvu. Po 120 minutách urputného boje byly Fotbalový Dresy obou hráčů prosáklé potem. Real Madrid nakonec zvrátil Atletico Madrid 5:3, vyhrál 6 po sobě jdoucích vítězství, postoupil do finále španělského Superpoháru a ve všech soutěžích udržel sérii 20 zápasů bez porážky! Přestože Hermoso v Fotbalové Dresy Atlético Madrid odstartoval pro tým hned na začátku zápasu, Real Madrid rychle srovnal skóre a dokonal obrat. Před poločasem využil Griezmann své vynikající osobní schopnosti, aby pomohl Atléticu Madrid vyrovnat skóre na 2:2. Jen do poločasu přispěly obě strany 4 góly a hráči na hřišti přispěli k parádnímu vizuálnímu pohoštění fanoušků. Ve druhém poločase se vlastním gólem Rudigera dostalo Atlético Madrid do vedení 3:2 a poté Real Madrid zachránil gól Carvajala. Real Madrid vstoupil do prodloužení a vstřelil 2 góly v řadě a zamkl konečné skóre na 5:3. Za zmínku stojí, že mezi hráči v Dresy Real Madrid vstřelili v tomto utkání branky hned tři obránci. Zejména Carvajalův vynikající výkon 1 gól a 2 asistence přitáhl pozornost všech fanoušků. Real Madrid se v této sezóně setkal s vážnou vlnou zranění, ale stále si udržuje vynikající bilanci a dosáhl vynikajících výsledků ve více arénách. Real Madrid nejen že vede žebříček La Ligy, ale také se šesti výhrami úspěšně kvalifikoval do Ligy mistrů. V současné době Real Madrid vyhrál 5 po sobě jdoucích vítězství ve všech soutěžích a má 16 výher a 3 remízy v posledních 19 zápasech a zůstává neporažen. Ale v příštím finále španělského Superpoháru se Real Madrid utká s vítězem mezi Barcelonou a Osasunou. Zajímalo by mě, jestli může Galaxy Battleship úspěšně vyhrát svůj první šampionát v roce 2024?