Home / Detské Futbalové Dresy Juventus Oba Tímy Boli V T

Detské Futbalové Dresy Juventus Oba Tímy Boli V T

Detské Futbalové Dresy Juventus  Oba tímy boli v tomto zápase sústredené na body a všetko, čo Istiqlol vyžadoval, bolo víťazstvo alebo bezgólová remíza na postup. Keďže Altyn Asyr v ten deň nemal inú možnosť ako skórovať, vytvorili si hneď na začiatku niekoľko šancí, keď Murat Yakshiyev dvakrát trafil do dreva. Práve keď sa zdalo, že zápas bude smerovať k bezgólovej remíze, Dilshod Vasiev prekonal Mameda Orazmuhamedova, čím Istiqlolovi doprial jasné víťazstvo, vďaka ktorému si uchmatol miesto v play-off Inter-Zonal.

SKUPINA E (JUŽNÁ ZÓNA):

BENGALURU FC 1-0 MAZIYA S&RC [Chhetri 57']

Minuloroční finalisti Bengaluru FC si udržali svoje ťaženie v AFC Cupe pri živote tým, že postúpili do play off Interzonal po domácom víťazstve 1:0 nad Maziya S&RC, ktorým sa dostali na čelo skupiny E.

Bengaluru, ktorý pred zápasom zaostával za Maziyou o tri body, vedel, že iba víťazstvo by ich poslalo cezeň, ale v tesnom prvom polčase sa snažilo prelomiť obranu Maziya. Maziya sám mal šance prelomiť patovú situáciu, ale nepodarilo sa im to. Po prestávke však Bengaluru vystrelilo zo všetkých zbraní a čoskoro si vynútilo víťaza. V 57. minúte našiel kapitán Sunil Chhetri z Futbalove Dresy Na Predaj  priameho kopu z hranice pokutového územia horný roh a poslal domácich fanúšikov do vytrženia.