Home / Anglie Vyhrála 1:0, Ale Výkon Byl Diskutabilní

Anglie Vyhrála 1:0, Ale Výkon Byl Diskutabilní

Anglie hrála svůj první zápas na Evropském poháru 2024! Bellingham v Dres Anglie ME 2024 číslo 10 vstřelil jediný gól, který pomohl Anglii porazit Srbsko 1:0. Anglie sice vyhrála, ale jejich výkon nebyl tak dobrý, jak lidé očekávali. Jako jeden z favoritů na zisk šampionátu se Anglie ujala vedení na začátku zápasu hlavičkou Bellinghama. Skóre se jim však i přes převahu v ofenzivní koncovce nepodařilo dále rozšířit. V průběhu hry Anglie neukázala svou patřičnou převahu. Zejména ve druhém poločase Srbsko mnohokrát vytvářelo hrozby na hřišti, čímž Anglii mnohokrát ohrožovalo. Kane v Fotbalové Dresy s číslem 9 hlavičkoval v 77. minutě, ale míč narazil do břevna a odrazil se. Tento míč se stal jedinou Kaneovou trefou v celé hře. Díky takovému výkonu nebyla pro fanoušky celá hra vzrušující. Trenérské schopnosti Southgate byly znovu zpochybněny. Angli trénuje už 8 let, ale zdá se, že trenér nepoužívá správnou taktiku, aby soupeřil o výhody týmu. Ofenzivní projev ve hře jakoby více spoléhal na individuální výkon hráčů a účast tolik sledovaného Kanea byla evidentně nedostatečná. Přestože se Anglie stala nejluxusnějším týmem tohoto evropského poháru s celkovou hodnotou týmu 1,52 miliardy eur, jejich výkon zanechal hypnotický dojem. Celkově sice Anglie vybojovala cenné 3 body brankou Bellinghamu. Jejich výkon ale fanoušky neuspokojil. Musí co nejdříve upravit svůj stav a odehrát svou sílu jako nejluxusnější sestava pohárové Evropy. Doufám, že v příštím zápase mohou hrát svou skutečnou sílu a potenciál a přinést fanouškům více vzrušujících her.