Home / Ángel Di María Oficiálně Odchází Z Argentiny

Ángel Di María Oficiálně Odchází Z Argentiny

Ángel Di María ví lépe než kdokoli jiný, že potřebuje pomoci argentinské fotbalové reprezentaci ve finále. Každá započatá minuta finále Copa América si Ángel Di María mlčky vážil všeho. Ángel Di María věděl, že Dresy Fotbal s číslem 11 bude mít v budoucnu nové jméno, a nechtěl reprezentaci opustit s lítostí.

Finále Copa América trvalo 90 minut s 25minutovou přestávkou v poločase. Vzhledem k tomu, že fotbalová reprezentace Argentiny a fotbalová reprezentace Kolumbie nevstřelila v hlavním utkání žádný gól, vstupovaly do prodloužení oba národní týmy za nerozhodného stavu. Když prodloužení vstoupilo do 11. minuty, Lionel Scaloni, hlavní trenér argentinské fotbalové reprezentace, rozhodl o střídání. Rozhodčí u postranní čáry zvedl znamení střídání s čísly 11 a 19. Ángel Di María plakal při odchodu ze hřiště. V 36 letech jeho fyzická síla dosáhla limitu. Ještě víc ho rozplakalo, že dohrál zápas argentinské fotbalové reprezentace, ve finále jako hráč odehrál 101 minut. Ángel Di María a fanoušci argentinské fotbalové reprezentace ze stejného období, právě oni nejlépe pochopí, že tato generace hráčů se nakonec se soutěží rozloučí. Fanoušci na místě vzdávali hold Ángelu Di Maríovi potleskem a jásotem, dokonce křičeli jeho jméno.

Mnoho fanoušků mávalo v místě činu Dres Argentina , mnoho z nich sledovalo, jak Ángel Di María vyrůstá v národním týmu. Ángel Di María měl ve finále mnoho nádherných lobů, krádeží a přesných přihrávek. Je to skutečný anděl fotbalové reprezentace Argentiny. Gól Lautara Martíneze umožnil argentinské fotbalové reprezentaci vyhrát šampionát. Se svými spoluhráči nechá Ángela Di Maríu rozloučit se po zisku mistrovského titulu. Toto je také poslední mistrovství, které Ángel Di María vyhrál v argentinské fotbalové reprezentaci. Ze zisku mistrovského titulu se svými spoluhráči má velkou radost.