Home / Chelsea Jde Z Kopce

Chelsea Jde Z Kopce

Ve 25. kole Premier League se tým Tottenhamu utkal doma s týmem Chelsea. Kane v prvním poločase oblékal Dres Tottenham Hotspur dětský a vedl hráče k urputnému soupeření. Na začátku druhého poločasu se Tottenham ujal vedení v napadání. Za spolupráce všech hráčů Tottenhamu skórovali postupně Skipp a Kane. Tým Tottenhamu nakonec porazil tým Chelsea 2:0.

Mnoho fanoušků, kteří nosili Dres Chelsea dětský a podporovali tým Chelsea, vyjádřilo své zklamání z týmu. Po tomto zápase se Chelsea umístila na 10. místě, 14 bodů za Tottenhamem o jeden zápas méně. Chelsea nevyhrála 6 zápasů v řadě, dokonce 10 venku. Od začátku roku 2023 do současnosti odehrála Chelsea 11 oficiálních zápasů a vstřelila pouze 4 góly. Není divu, že fanoušci vyjádřili silnou nespokojenost s trenérem Porterem.

Bývalý tým Chelsea je také obřím týmem veteránů a vyhrál mnoho mistrovských titulů nejvyšší ligy. Ve vnitřním vedení Chelsea jsou v konečném důsledku stále velké problémy. Vedení často mění trenéry a nedá na trenéry dopustit, aby na hráče nastavili sadu efektivní taktiky a status hráčů postupně upadá. Různé důvody nakonec vedly k postupnému úpadku týmu Chelsea.