Home / Pep Guardiola Klidně Znovu A Znovu Přijímá Výzvy Realu Madrid Ligy Mistrů

Pep Guardiola Klidně Znovu A Znovu Přijímá Výzvy Realu Madrid Ligy Mistrů

V této sezóně Ligy mistrů se nejočekávanější soutěž mezi těmito dvěma týmy odehraje ve čtvrtfinále. Manchester City a Real Madrid se střetly v Lize mistrů tři po sobě jdoucí sezóny a zdá se, že vzájemné zápasy tvoří tradici. V historii Ligy mistrů je konkurentem, se kterým se soupeři nejméně chtějí setkat, Real Madrid. Tento tým má silné schopnosti. Jak se říká, pokud chce tým soupeřit s Realem Madrid, neúspěch je předurčen k jeho konci.

Tento Real Madrid Dres je stále čestným zástupcem dosavadního zisku nejvíce titulů v Lize mistrů a tuto soutěž málokdy vynechá. Pep Guardiola řekl upřímně: "Je pro mě ctí potkat Real Madrid. Pokud chcete vyhrát konečné vítězství, každý soupeř, na kterého narazíte, je výzvou." Od doby, kdy Pep Guardiola oblékl dres Barcelony, zažil zápas Realu Madrid It's so strong, takže tento soupeř není tou nejhrozivější výzvou.

Soupeřem, kterého se Manchester City může nejvíce bát, je Barcelona, tam je přeci jen více emocí. Barcelona v této sezóně opět postoupila do čtvrtfinále Ligy mistrů, může tedy konkurovat Manchesteru City? İlkay Gündoğan už nenosí Manchester City Dres , aby soutěžil, ale je také hráčem, který nejlépe rozumí strategii týmu. Proto, když se potkají Manchester City a Barcelona, je to zápas s nepopsatelným přátelstvím. Díky takovým emocím se fanoušci budou těšit ještě víc.