Home / Kylian Mbappe Se Připojí K Realu Madrid: Podrobnosti Smlouvy Odhaleny

Kylian Mbappe Se Připojí K Realu Madrid: Podrobnosti Smlouvy Odhaleny

Velmi očekávaný přestup Kyliana Mbappeho do Realu Madrid se zdá být bezprostřední, protože zprávy z MARCA naznačují, že hvězda PSG již podepsala svou první smlouvu se španělskými giganty. Fotbaloví nadšenci po celém světě jsou nadšeni z nejnovějšího vývoje této probíhající přestupové ságy. Mbappe formálně sdělil své přání odejít z Paris Saint-Germain a zahájil jednání s Realem Madrid. Vzhledem k tomu, že Mbappe může přejít do Realu Madrid, diskuse na sociálních sítích bzučí předpovědí, kolik Fotbalové Komplety s jeho jménem se prodá.

Podle nezveřejněných zdrojů se Mbappe zavázal k pětileté smlouvě s Los Blancos, přičemž jeho plat se odhaduje v rozmezí 15 až 20 milionů eur. Tento krok představuje třetí flirt Mbappeho s Realem Madrid po spekulacích v letech 2017 a 2022. Zatímco francouzský talent je připraven získat významný podpisový bonus, očekává se, že jeho základní plat bude odpovídat mzdové struktuře klubu, podobně jako vycházející hvězdy jako Vinicius Jr. a Jude Bellingham. Kromě toho se očekává, že si Mbappe podrží 80 % práv na image, což je odklon od obvyklého rozdělení Realu Madrid 50:50. Real Madrid Dres pravděpodobně vyletí z regálů s příchodem Mbappeho, protože fanoušci se dožadují reprezentace svého nového hvězdného hráče.

Proces vyjednávání byl tentokrát urychlen, možná v odrazu patové situace v roce 2022, přičemž Real Madrid by chtěl okamžitě získat Mbappeho podpis. Navzdory tomu, že se klub neshodoval s předchozími podmínkami nabídky, cítil důvěru ve svou vyjednávací pozici a nakonec přesvědčil Mbappeho, aby přijal jejich návrh.

Pokud by Luka Modrič letos v létě odejde z Realu Madrid, Mbappe je připravený zdědit vytoužený dres č. 10. Anglický Bellingham pravděpodobně přejde do role hlubšího středu zálohy, což usnadní integraci Mbappeho do útočné sestavy vedle Viniciuse Juniora. Zajímavé je, že se zdá, že se zaměření PSG přesunulo od udržení Mbappeho k zajištění jeho dodržování závazku učiněného dříve, čímž se potenciálně vzdá podstatného bonusu za věrnost.