Home / Mbappeho Debutový Gól V La Lize Konečně Dorazil!

Mbappeho Debutový Gól V La Lize Konečně Dorazil!

Od té doby, co oblékl Dres Real Madrid , je první Mbappeho gól v La Lize mezi fanoušky žhavým tématem. Jako superstar v dnešním fotbalovém světě přitahovalo Mbappeho každé vystoupení velkou pozornost. Nepodařilo se mu však prolomit gólové sucho v prvních třech kolech La Ligy, kvůli čemuž mnoho lidí začalo pochybovat o jeho postavení. Při vítězství Realu Madrid nad Betisem 2:0 se však lidé konečně dočkali dobrých zpráv! Mbappe nejenže prolomil gólové suchoty La Ligy, ale také dvakrát skóroval. Ve hře sice Real Madrid v prvním poločase několikrát ohrozil branku soupeře, ale gól se mu nepodařilo vstřelit. Ve druhém poločase pomohla Valverdeho šikovná asistence na patě Mbappemu vstřelit první gól La Ligy. Poté Vinicius vytvořil pokutový kop a Mbappe ho stabilně trefil a dokončil double. Mbappe v Fotbalové Dresy č. 9 byl bezpochyby vyhlášen nejlepším hráčem zápasu za svůj vynikající výkon. Po zápase Mbappe řekl, že je velmi šťastný a poděkoval klubu za podporu a fanouškům za jejich lásku. Zmínil také, že ačkoliv v prvních třech zápasech neskóroval, věřil, že v Realu Madrid může i nadále vytvářet lesk. Pokud jde o spolupráci mezi Viniciusem a Mbappem, Ancelotti po hře řekl, že vztah mezi nimi byl velmi dobrý. Vinicius nezištně vytvořil příležitosti pro Mbappeho, čímž ukázal jednotu a tiché porozumění týmu. S otevřeným gólovým účtem Mbappeho možná právě začal protiútok Realu Madrid v La Lize. V budoucnu se vyplatí počkat, zda může i nadále vést bílou armádu k dalším vítězstvím.