Home / Mbappé Skóruje Při Debutu Jako Real Madrid Lift UEFA Super Cup

Mbappé Skóruje Při Debutu Jako Real Madrid Lift UEFA Super Cup

Kylian Mbappé zažil působivý debut za Real Madrid, když skóroval při vítězství klubu 2:0 nad Atalantou v Superpoháru UEFA. Francouzský kapitán, který si poprvé v soutěžním zápase oblékl ikonický bílý dres Realu Madrid, vstřelil v 68. minutě druhý gól a zajistil tak výhru španělského mistra. Zápas, který se konal na Národním stadionu ve Varšavě, viděl Mbappého 82 minut, během kterých zkušeně zakončil přihrávku Jude Bellinghama a poslal míč do horního rohu sítě. Mbappé si při svém debutu v Realu Madrid v Superpoháru UEFA hrdě oblékl jedno z nejikoničtějších Fotbalové Dresy Komplety na světě.

Nový systém Realu Madrid pod vedením Carla Ancelottiho viděl Juda Bellinghama ve více centrální roli záložníka, což mu umožnilo převzít kontrolu nad hrou ve druhém poločase. Zazářil také Vinícius Jr., který si připsal brilantní asistenci u úvodního gólu Federica Valverdeho. Madrid i přes svou převahu stále cítil tlak, dokud Mbappého gól neuvolnil napětí.

Po zápase Mbappé vyjádřil svou důvěru a prohlásil, že neexistuje „žádný limit“, kolik gólů může on a Real Madrid v této sezóně vstřelit. Na otázku, zda je 50 gólů reálný cíl, zdůraznil důležitost týmového úspěchu a řekl: „Když dokážu dát 50 gólů, je to 50. Ale nejdůležitější je vyhrát a zlepšit se jako tým, protože jdeme vyhrát jako tým." Na debut Mbappého v Real Madrid Dres se bude vzpomínat jako na začátek nové éry španělského giganta.

K Mbappému, oslavujícímu jeho typické gesto, se připojili Vinícius Jr. a Rodrygo, jeho kolegové útočníci, od kterých se očekává, že budou v této sezóně impozantní silou evropského fotbalu. Při vzpomínce na svůj debut se Mbappé podělil o své nadšení z toho, že konečně oblékl dres Realu Madrid, což je okamžik, na který dlouho čekal. Bellingham, který sám předvedl silný výkon, Mbappého pochválil a poznamenal, že mu bylo „předurčeno“ skórovat ve svém debutu.

Přestup Mbappého do Realu Madrid, dokončený po bezplatném přestupu z Paris Saint-Germain, ukončil dlouhou a vysoce profilovanou ságu o přestupech. Zatímco Ancelotti stále potřebuje vyladit své útočné možnosti, s novou posilou Endrickem, která se ještě neobjevila, má italský trenér k dispozici spoustu talentů, protože Real Madrid vstupuje do nové sezóny.