Home / Liverpool Ukončil Sérii Sedmi Výher Arsenalu

Liverpool Ukončil Sérii Sedmi Výher Arsenalu

Arsenal vyzval Liverpool pryč a uspořádal zúčtování mezi obry se zvraty. Ze stavu 0-2 na 2-2 bylo plně svědkem touhy Arsenalu po mistrovství a neústupného ducha Liverpoolu. Oba týmy předvedly maximální kouzlo, které fotbal lidem přináší. Fotbalové Dresy obou týmů jsou ztělesněním jejich duchovních symbolů. Po začátku utkání byly obě strany ve velmi dobré kondici. Obrany obou týmů narážely na klíčové útoky soupeře, ale evidentně byl Arsenal efektivnější. Za tým vstřelil branky Martinelliho a Jesuse v Arsenal Fotbalové Dresy . vedení 2:0. Hráči v Dresy Liverpool nezapomněli, že toto je jejich stadion Anfield. Navzdory jejich katastrofální bilanci v této sezóně se Reds ve své pevnosti nikdy nevzdávali snadno. Liverpool hrál tichou a hladkou spolupráci a Salah stáhl gól, aby zvýšil morálku. Ve druhém poločase převzal iniciativu Liverpool se silným pocitem útlaku a Firmino, který přišel z lavičky, vyrovnal hlavičkou. Ve skutečnosti Rudá armáda promarnila příliš mnoho příležitostí, včetně Salahovy neproměněné penalty. Arsenal neměl ve druhém poločase téměř žádné útočné šance, ale tváří v tvář silnému útoku Liverpoolu byl Ramsdale v brankářském Fotbalové Dresy Pro Dětské tak statečný a provedl několik po sobě jdoucích božských zákroků, aby udržel nerozhodný výsledek. Dosud 7-zápasovou vítěznou sérii Arsenalu v Premier League ukončil Liverpool a náskok na Manchester City v jednom dalším zápase se snížil na 6 bodů.