Home / Premier League Bitva O 4:4 Góly, Chelsea Doma Remizovala S Manchesterem City

Premier League Bitva O 4:4 Góly, Chelsea Doma Remizovala S Manchesterem City

12. kolo sezóny 2023-24 Premier League zahájilo dosud nejnapínavější gólovou bitvu sezóny. Chelsea doma remizovala s Manchesterem City 4:4. Chelsea dokázala srovnat skóre poté, co třikrát zaostala. Fanoušci, kteří byli svědky této vizuální hostiny, měli štěstí. Zvraty hry a napínavý souboj dokonale interpretovaly kouzlo fotbalu. Když zápas začal, obě strany vstoupily do napjatého rytmu hry. Ve 25. minutě prvního poločasu vytvořil Haaland v Dresy Manchester City bod a vstřelil penaltu a dostal tým do vedení. Chelsea čelila šampionovi loňské sezóny Premier League také velmi aktivně, když s pomocí gólů Tischiho a Sterlinga předstihla Manchester City o jeden gól a dostala se do krátkého vedení. Před poločasem Akanji hlavičkou srovnal skóre na 2:2. Haaland ve druhém poločase dvakrát skóroval a vedl 3:2 a houževnatá Chelsea kvůli Jacksonově trefě opět vyrovnala. Rodri pak pomohl Manchesteru City v 86. minutě znovu vést 4:3. V nadstaveném čase se Chelsea dostala k příležitosti pokutového kopu a penaltu se ujal Palmer, starý hráč Manchesteru City v Chelsea Fotbalové Dresy . Chelsea na konci zápasu doma remizovala 4:4 s Manchesterem City, oba týmy si připsaly po 1 bodu. Pro Chelsea je velmi těžké uhrát 1 bod. Tato hra také umožňuje lidem vidět bojovného ducha a naději Chelsea. Chelsea má aktuálně 16 bodů a je na 10. místě v lize. Pokud Chelsea dokáže pokračovat ve své současné formě, věřím, že nebude problém postoupit vpřed a vstoupit do evropského divadla. Manchester City vede žebříček s 28 body. Prostě musí čelit šílenému pronásledování, Liverpool a Arsenal zaostávají pouze o 1 bod, Tottenham o 2 body a Aston Villa o 3 body. Skóre 4-4 plně ukázalo vzrušení Premier League, zatímco pořadí ukázalo krutost a intenzitu Premier League.