Home / Messi Dres Rio Ferdinand Vyzdvihl Záložníka Chelsea Jorginha

Messi Dres Rio Ferdinand Vyzdvihl Záložníka Chelsea Jorginha

Messi Dresy  Rio Ferdinand vyzdvihl záložníka Chelsea Jorginha za krutou kritiku poté, co Blues v sobotní šestibodové šestce Ligy mistrů sestoupili k Arsenalu.

Svěřenci Maurizia Sarriho mohli vítězstvím na Emirates Stadium zvýšit náskok před Gunners na devět bodů.

Místo toho se současní držitelé důležitého čtvrtého místa v Lize mistrů snížili na tři, když prohráli 2:0 v neuspokojivém výkonu.

Článek pokračuje níže Tipy redaktorů Messi může posunout pomalý start PSG za sebe s hlavní rolí proti Realu Madrid "Uvidí, kdo jsme!" - Cancelo, Dias, Bernardo a Ederson se vracejí do Benfica-Sporting rivalita s Man City Změna pozice a rozhovory s Rangnickem - Jak Sancho našel svou formu na Man Utd Jamie Bynoe-Gittens: Stane se bývalý muž z Man City Wonderkid ‚novým Sanchem “ v Dortmundu? Alexandre Lacazette otevřel skóre brzy, než Laurent Koscielny trefil druhý odkloněným zakončením ke konci poločasu.

Útočné nedostatky Chelsea byly mezitím znovu odhaleny, když během 90 minut shromáždila osamocenou střelu na branku na Bernda Lena.

Fanoušci Blues budou doufat, že brzký Dětské Fotbalový Komplet  příchod Gonzala Higuaina posílí stranu na této frontě - ale Ferdinand věří, že jejich trápení začíná dále na hřišti.