Home / Kane Zaznamenal Další Hattrick

Kane Zaznamenal Další Hattrick

Bayern zveřejnil Kaneův plakát „Agent 009“ na oslavu Kaneova hattricku při venkovní výhře 4:0 nad Borussií Dortmund. Kane v této sezóně v Bundeslize nastřílel 15 gólů a překonal tak 60 let starý bundesligový rekord. Běž si koupit Kanea FC Bayern Mnichov Dresy a fandit mu dál!

Za zmínku stojí, že před začátkem zápasu zůstaly oba týmy neporaženy a nikdo nemohl říct, kdo nakonec zvítězí. Ale anglický kapitán vstal a byl ještě silnější, když čelil výzvě a zaznamenal hattrick. Chudák Dortmund chtěl oplatit prohru z bundesligového prvenství z minulé sezóny, ale nečekali, že i když na sobě měli domácí Fotbalové Dresy , přesto utrpěli katastrofální porážku, když v první minutě inkasovali dva góly během pouhých 9 minut!

Není divu, že Kane sebral herní míč opět hattrickem. Protože Kane ještě nenašel dům v Německu a náklady na pobyt v hotelu dosáhly závratných 1 milionu liber, Muller po zápase Kaneovi zavtipkoval: "Hej, tvůj hotelový pokoj je teď čím dál menší." Někteří fanoušci také vtipkovali, že pokud si chtějí koupit dům, měli by jít za Mullerem, protože je místní!