Home / Bellinghamův Výkon Je Dvojí Oči

Bellinghamův Výkon Je Dvojí Oči

Včera vzbudil na stadionu Rose Bowl velkou pozornost zápas mezi Realem Madrid a AC Milán, dvěma giganty v Evropě. Real Madrid vyhrál obratem 3:2. Někteří fanoušci vtipkovali, že tato hra byla v minulé sezóně bitvou o třetí místo v Lize mistrů.

Vzhledem k tomu, že Real Madrid letos v létě ztratil nejlepšího střelce Karima Benzemu a pochyby o Mbappeho přestupu, zdá se, že Ancelottiho útočná řada postrádá kvalitu. Popravdě AC Milán byl v prvním poločase hrozivější. Bojovníci na sobě AC Milán dresyútočili velmi hladce. Nakonec Tomori a Luca Romero vstřelili gól, aby ukončili první poločas.

Tento stav se však ve druhém poločase rychle otočil a zjevení mnoha veteránů Realu Madrid výrazně zlepšilo ofenzivu. Valverde během dvou minut razantně srovnal skóre, než zpečetil výsledek nízká střela Viniciuse. Výkon nových hráčů byl působivý. Bellingham měl na sobě číslo 5 Real Madrid dresy, běhal velmi hbitě a opakovaně vyhrožoval. 103 milionů eur se zdá být super drahé, ale pokud bylo v tak dobrém stavu, je to rozhodně výhodná nabídka.